הצהרת נגישות

הנגישות באתר האינטרנט

חברת ­­­­­­­­קטה גרופ שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. קטה גרופ השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שמאמצי נגישות לאתרים מסייעים לכל המשתמשים ולכל אדם הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

הנגשת האתר קטה גרופ  נעשית באמצעות סורק נגישות האינטרנט של UserWay שמופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר קטה גרופ לשפר את תאימותו להנחיות נגישות תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות: ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן לרגע שתפריט הנגישות נטען בשלמותו.

קטה גרופ ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר שלה מתוך אמונה כי חובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאיתנו המוגבלים. במאמץ מתמשך לשפר ולפתור בעיות נגישות באופן שוטף, האתר קטה גרופ נסרק באופן קבוע באמצעות סורק הנגישות של  UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר כתוצאה מכך שהסורק לא מצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

אנחנו כאן בשבילך. אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו באתר או זקוק לעזרה בכל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

הסדרי נגישות במשרדי החברה

כתובת של משרדי חברת קטה גרופ: מגדלי ב.ס.ר סיטי פ"ת, תוצרת הארץ 3, בניין T קומה 25 – ההגעה הנה בתיאום מראש בלבד. 
שירותי נכים: בכל קומה ישנם שירותים נגישים;
מושב מותאם: יש;
מערכת שמע/לולאת השראה: נמצאת בדלפק הקבלה בקומת המבואה וכן בקבלת משרדנו;
כניסה נגישה: יש;
מעלית: יש;
עמדת שירות נגישה: יש;
כניסה מותרת עם חיות שירות;
כניסה מותרת עם קלנועית;
חניות נכים מסומנות בבניין בקומת מרתף 2-;
מעברים מרווחים במשרד אשר מאפשרים התניידות קלה לאנשים המסתייעים בכיסא גלגלים / הליכון / קלנועית. 

הנתב הטלפוני של חברת קטה גרופ הותאם לדרישת תקנה 33 לתקנות שוויון זכויות לאנשים מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013.

פרטי רכז נגישות

החברה מינתה את עו"ד רפאל גילילוב לרכז הנגישות של החברה.
לבירורים נוספים, שאלות או בקשות מיוחדות בנושא נגישות האתר ונגישות משרדי החברה ניתן ליצור עימו קשר באמצעים הבאים:
שם: רפאל גילילוב, עו"ד
טלפון במשרד: 073-3492711
דואר אלקטרוני: refael@katagroup.co.il