נכסים מניבים

הבית שלכם, האחריות הכלכלית שלנו

כבר בתחילת הדרך שלנו, הבנו שללא נכסים מניבים – לא נוכל להעניק לדיירים, המשקיעים והרוכשים שלנו את השקט שהם כל כך זקוקים לו בביצוע העסקה הגדולה בחייהם. כדי לדאוג לעתיד שלנו ושל מי שבחרו בנו כשותפים, אנו מחזיקים בנכסים מניבים בבעלות החברה, המעניקים לנו יציבות ואיתנות פיננסית שאי אפשר להתחרות בה.

החברה מחזיקה בקומפלקס עירוב שימושים הכולל מסחר, עסקים ומגורים בלב המושבה של פתח תקווה. בקומפלקס שני בניינים מאוכלסים בשכירות ארוכת טווח, כאשר בבעלות החברה כ-100 דירות ומשרדים. בימים אלו ישנם שני בניינים נוספים בבנייה, גם הם בבעלות של קטה גרופ. כלל הנכסים מושכרים, מעניקים לנו חוסן כלכלי, עוצמה ויציבות פיננסית.

בין אם אתם בעלי קרקעות, רוכשים פרטיים או דיירי התחדשות עירונית, חשוב לנו שתכירו את העתודות הפיננסיות שלנו, המעניקות לכם גב חזק ובטוח ושקט נפשי שאין לו מחיר. חברה המחזיקה בנכסים מניבים מייצרת הכנסות קבועות ולכן עמידה גם בתנאי משבר. הנכסים וההכנסה החודשית שהם מניבים, הופכים את החברה לישות פיננסית יציבה וחזקה, כזו שאפשר לסמוך עליה גם בימים קשים. ההחלטה האסטרטגית להקצות חלק מהמשאבים הפיננסיים של החברה לטובת רכישה של נכסים מניבים, נפוצה בקרב החברות המובילות בעולם, ואנו גאים להיות חלק ממשפחה של מצוינות.

דירות לשכירות

0

מ״ר מסחר לשכירות

0

שוו הנכסים

0 מליון

תנובה שנתית

0 מליון

למה זה חשוב לכם?

הכנסה קבועה

איתנות פיננסית

עמידות וביטחון

מעניין אותך לשכור נכס במתחם?

נכסים מניבים בנדל"ן

בשני העשורים האחרונים משקיעי הנדל"ן הפכו לשחקנים מרכזיים בשוק הנדל"ן הישראלי. מאחר שמרבית התקופה הזו אופיינה בריבית אפסית, היה משתלם להוציא את הפיקדונות השקליים או לקחת משכנתא ולרכוש נדל"ן מניב. גם היום כאשר הריבית והאינפלציה מרימות את הראש, עבור מי שיש לו כסף פנוי השקעה בנכסים מניבים למכירה היא דרך טובה יותר לשמור על ערך הכסף. כי בשונה מנייר ערך, נכס מניב למכירה הוא בעל ערך קשיח.

מניבים נדל"ן

ההכרה הזו שנכס נדל"ן לא נועד בהכרח רק לצרכי מגורים או מסחר, אלא שיש לו גם תפקיד כהשקעה אלטרנטיבית לשוק ההון, הביאה חברות נדל"ן מובילות לתת מענה גם בגזרה של פרויקטים מניבים נדל"ן. קטה גרופ שהיא חברה מתקדמת פתחה מאוד את פורטפוליו הנכסים המניבים והעמידה מספר אופציות השקעה בנכסים מניבים עבור לקוחותיה.

נכס מניב למכירה

בעבר מרבית משקיעי הנדל"ן התרכזו בעיקר בתחום הנדל"ן למגורים. גם היום הרבה משקיעים מעדיפים להשקיע בנדל"ן למגורים ולא בנכסים מניבים מסחריים. עבור משקיעים אלו פיתחה קטה נדל"ן פרויקט ייחודי ומרתק ברחוב פינסקר, שמראש מיועד להשכרה וככזה הוא תוכנן באופן שיתאים הן לשוכרים והן למשכירים (משקיעי הנדל"ן בפרויקט). כאן חשוב לעמוד על הבדל מהותי בין השקעה בנכסים מניבים להשקעות אחרות. היתרון הגדול של השקעה בנכס נדל"ן היא שמדובר בהשקעה ישירה בנכס ממשי ולא בנייר וירטואלי. הבעיה היא שהיתרון הזה הוא גם סוג של חיסרון, כי בשונה מנייר ערך נכס ממשי צריך לנהל ולתחזק.

ניהול נכסים מניבים

ניהול נכסים מניבים דורש תשומת לב וזמן, לכן כאשר קטה גרופ בונה פרויקט שמראש מיועד להשכרה, היא לוקחת בחשבון גם את ניהול הנכס ותחזוקתו ועבור משקיעי נדל"ן מדובר ביתרון עצום, כי הרבה מהאחריות על האחזקה והתפעול של הנכס מקבלת מענה כחלק מהעסקה והחברה דואגת שלבניין תהיה חברת ניהול מסודרת.

נכס מסחרי מניב למכירה

גישה נוספת שניתן להפעיל כאשר מחפשים נכסים מניבים למכירה, היא להשקיע בנכס מסחרי. השקעה בנכס מסחרי למכירה עשויה להתגלות כמאוד משתלמת. קטה גרופ נכנסה גם לתחום הזה וחלק מהפרויקטים שלה כוללים 'עירוב שימושים'. כלומר לצד דירות מגורים יש בהם חנויות, משרדים וחללים מסחריים אחרים.
עבור משקיעי נדל"ן שמחפשים נכסים מניבים למכירה בפתח תקווה, קטה גרופ היא היום הכתובת המתבקשת. הן עבור מי שמעוניין להשקיע בנכס מניב להשכרה והן עבור מי שמעוניין דווקא להשקיע בנכסים מניבים מסחריים מסוגים שונים (משרדים, חנויות, קליניקות).

קטה גרופ נכסים מניבים במספרים:
דירות שמיועדות לשכירות: 130 יחידות דיור
שטחים מסחריים: 1,200 מ"ר
תשואה שנתית של כלל הנכסים המניבים מבית קטה גרופ: כ-10 מיליון ש"ח
שווי הנכסים המניבים מבית קטה גרופ: 210 מיליון ש"ח