פרויקטים - יזמות נדל"ן

בונים לגובה, מחוברים לקרקע

כבר 20 שנים שקטה גרופ יוזמת, בונה ומשווקת פרויקטים שאנשים אוהבים לגור בהם. זה אולי נשמע טריוויאלי ופשוט, אך כדי להגיע לתוצאה הזו צריך לשלב בין חזון, תכנון מוקפד, ביצוע איכותי ומערך שיווק ושירות מסור ומקצועי. זה בדיוק מה שקטה מביאה לפרויקטים שלה בכל שלב של חיי הפרויקט – פרויקטים בתכנון, פרויקטים חדשים בשיווק וכמובן שגם בפרויקטים מאוכלסים במהלך הבדק ובכלל. 

בעל בית אחד לכל הפרויקטים לאורך כל הדרך

הדבר העיקרי שמייחד את קטה גרופ ממרבית השחקנים שפועלים בזירת הנדל"ן המקומית זו העובדה שאצלנו לא תמצאו את ההפרדה בין היזם, הקבלן והמשווק – אנחנו עושים את הכול ומתמחים בהכול ונושאים בכל האחריות כלפי הלקוחות והדיירים. כאמור במרבית המקרים היזם שרוכש את הקרקע ומוציא את היתרי הבניה, מעביר את הבניה עצמה לקבלן חיצוני, לעיתים על שלב השיווק אחראי גורם נוסף. הפיצול הזה גורר עמו אי הבנות, שאלות של סמכות ואחריות ומנגנון מסואב. מיותר לציין שמי שסובל מהמנגנון הזה הם הדיירים שרוכשים את יחידות הדיור בפרויקטים. כאמור, בפרויקטים של קטה גרופ המציאות שונה לחלוטין. 

מה שהתחיל ב-2004 כפרויקט בוטיק של 10 דירות הפך יחידה משומנת שמאתרת את המגרשים ויוזמות ההתחדשות עירונית הכי טובים באזורי הביקוש והופך אותם לעשרות פרויקטים מוצלחים ומאות יחידות דיור אבל המוטו וה-DNA של קטה גרופ לא השתנה – בונים לגובה, מחוברים לקרקע. 

הפרויקטים הכי טובים בפתח תקווה

כחלק מההתמחות הייחודית של קטה גרופ, החברה סימנה את העיר פתח תקווה כזירה העיקרית לפעילות שלה. ההיכרות שלה עם העיר והגורמים הרגולטוריים הפכו את הפרויקטים של קטה גרופ לשם דבר ורף של איכות בעיר המרכזית.

בנוסף, בשנים האחרונות קטה גרופ יוזמת פרויקטים בערים אחרות במרכז ובשרון כמו למשל חולון, רמת גן, גבעת שמאול,  הוד השרון וגליל ים.

הפרויקטים של קטה גרופ: כל היתרונות

תפיסת בוטיק שמבטיחה איכות

קטה גרופ בוחרת את הפרויקטים של בפינצטה ותוך הבנה מלאה של הפוטנציאל והנכסים של המגרש. התוצאה: כל פרויקט של קטה גרופ הוא יצירת מגורים מושלמת.

גם יוזמת וגם מבצעת

בשונה ממרבית הפרויקטים החדשים בשיווק, לפרויקטים של קטה גרופ יש בעל בית אחד קטה גרופ היא גם חברת הייזום, גם הקבלן המבצע וגם מי שמבצע ואחראי על השיווק והקשר השוטף עם רוכשי הדירות. השילוב הייחודי הזה מבטיח מהלך חלק ושמירה על האינטרס של רוכשי הדירות בפרויקטים של קטה גרופ.

איתנות כלכלית

קטה גרופ פועלת באחריות ונהנית מאמון המערכת הבנקאית. האיתנות הכלכלית של החברה מוכיחה את עצמה כבר קרוב ל-20 ומספקת הרבה שקט ללקוחותיה.

התמחות בהתחדשות עירונית

קטה גרופ מתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית ובעיקר בפרויקטים של הריסה ובניה ומחדש. זה מבטיח שהדיירים בפרויקטים של קטה גרופ זוכים לשילוב הנדיר של בניין חדש עם תשתיות וסטנדרט מודרני (כמו ממ"ד וחניה) בשכונות ותיקות בעלות אופי.

פתח תקווה על המפה

אמנם קטה גרופ בונה ויוזמת בהרבה אזורי ביקוש במרכז ובשרון, אך עיקר הפעילות שלה היא בעיר פתח תקווה. ההיכרות העמוקה שלה עם העיר, תושביה ופרנסיה הפכו את הפרויקטים של קטה גרופ לרף של איכות בעיר. 

קטה גרופ במספרים

פרויקטים מאוכלסים

משנת 2004 קטה גרופי השלימה וסיימה לאכלס 30 פרויקטים שונים הכוללים 1,000 יחידות דיור בהן אלפי דיירים מרוצים.

פרויקטים חדשים בשיווק

לקטה גרופ יש, נכון ל-2023 15 פרויקטים בשיווק שנמצאים בשלבים שונים של בניה.

פרויקטים בתכנון

לקטה גרופ 40 פרויקטים עתידיים שכבר נמצאים בשלב התכנון